Аренда апарату. Почни свій бізнес

Сьогодні чудовий день для створення власного бізнесу

Ваш старт: покупка автомата і його установка.

Що ви отримуєте? Всі гроші від проданих презервативів

Що потрібно робити? Періодично наповнювати апарат необхідними інгредієнтами і підтримувати його робочий стан.

Навіщо звертатися до нас?

Автомати тільки від відомих виробників

    Перевірені бренди застрахують Вас від сумнівних новинок і одноденних компаній, які не завжди можуть забезпечити деталями та детальною інформацією з обслуговування. Ми працюємо з італійськими виробниками – провідними лідерами вендінг обладнання. Тому будьте впевнені, ваш автомат Вас не підведе, а в разі неполадок Вам завжди допоможуть з його обслуговуванням і заміною запчастин.

Презервативи за оптовими цінами

    Використовуючи витратні компоненти, спеціально призначені для вендінг автоматів, це допоможете запобігти збоїв і неполадок, які можуть виникнути під час приготування напоїв. Наприклад, всі інгредієнти створені за особливою технологією, що сприяє правильній сипучості і розчинності. А значить, у вашому апараті напої завжди однакові і не будуть відрізняться смаковими якостями в кожній чашці.

Корисні рекомендації для новачків

     За 11 років ми «набили чимало гуль» розвиваючи свій бізнес. Що дало можливість дізнатися про різні сторони вендиіга. І завдяки цьому ми можемо давати Вам тільки цінні та корисні поради по бізнесу та обслуговування вашого обладнання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *